Четвер, 21.02.2019, 06:57
Вітаю Вас Гість | RSS

ПАТРІОТИ СОЛОНЯНЩИНИ

Категорії розділу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Каталог статей

Головна » Статті » Мої статті

наказ

КЗО Березнуватівська СЗШ І—III ступенів

 

НАКАЗ

від «_ »____________ 20 __ р.                                                                                №__

 

Про організацію та проведення допризовної підготовки юнаків у      навчальному році

 

Відповідно до Закону України «Про загальний військовий обов'язок і військову службу», «По­ложення про допризовну підготовку» з 1 вересня почати вивчення предмету «Захист Вітчизни» юнаками — учнями 10-го та 11-го класів.

Згідно із «Типовими навчальними планами загальноосвітніх навчальних закладів затвердженими наказом Міністра освіти і науки України від 25.04.2001 р. № 342 та наказом начальника Солонянського районного управління освіти №____ від ___________. «Про стан допризовної підготовки, патріотичного виховання учнівської молоді у школах Солонянського району заняття в 10-х та 11-х класах спланувати і проводити з розрахунку 2 години на тиждень.

Під час планування навчального матеріалу керуватись «Програмою з допризовної підготовки 2011 року», методичними рекомендаціями з планування навчального матеріалу до програми курсу «Захист Вітчизни».

З метою забезпечення високого рівня допризовної підготовки та військово-патріотичного вихо­вання учнів

НАКАЗУЮ:

1.            Викладачу захисту вітчизни капітану запасу Мельнику С.В.  до 10.09.20_ року розробити і подати на затвердження потижневий план виконання програми у 10-му і 11-му класах.

До 15 вересня 20_ року вивчити з учнями заходи безпеки на заняттях з захисту вітчизни, під час проведення стрільб з  пневматичної зброї, користування автоматом і набо­ями, прийняти залік під розписку.

Виконання вправ зі стрільби з пневматичної  зброї, передбачених програмами : захист вітчизни і стрілецьких гуртків, проводити на спортивному майданчику школи з дотриманням заходів безпеки.

2.            На заняттях класи називати взводами. Командирами взводів і відділень призначити:

10- клас – 1взвод – командир взводу Буряк Станислав

11-клас – 2 взвод – командир взводу Зірніченко Іван

3.    Навчально-польові збори з учнями 11-х класу провести у травні 20_ року згідно наказу районного відділу освіти.

4.   Заняття з основ медичних знань з ученицями 10-го і 11-го класів проводити вчителю___________________________________________________________________

Галан Р.Г. за програмою 2011 року з розрахунку 0.5 години на тиждень в 10 класі і 0.25 години в 11 класі

Практику в лікарні провести у травні в період проведення навчально-польових зборів.

5.   На заняття з допризовної підготовки форму одягу для учнів встановити шкільну. На практич­них заняттях у полі комуфляжного кольору з головними уборами відповідно до сезону.

Екіпірування учнів на навчально-польових заняттях: макет автомата, протигаз, мала піхотна ло­пата, прапорці.

На заняттях з допризовної підготовки вимагати від юнаків охайної зачіски.

6.   Викладачам з захисту вітчизни, основ медичних знань і фізичної культури на заняттях вимагати чіткого виконання учнями основних положень статутів Збройних Сил України.

7.   Після закінчення вивчення курсу допризовної підготовки провести військово-спортивне свято. План підготовки і проведення свята подати на затвердження заступнику директора з виховної робо­ти Чабаненко І.В.  до 1 травня 20__ року.

8.      Надати вчителю захисту вітчизни Четвер кожного тижня для методичної роботи, ви­конання індивідуальних завдань, вивчення перспективного досвіду, удосконалення навчально- методичної бази.

11.3 метою підвищення рівня методичної підготовки вчителів захисту вітчизни, фізичної підготов­ки, основ медичних знань,  створити предметно-методичну комісію під керівницт­во Мельника С.В. Роботу комісії спланувати на рік. Засідання про­водити один раз на три місяці, а також у разі необхідності. Голові комісії скласти план роботи комі­сії і до 15 вересня 20__ року подати на затвердження.

12.    Для надання керівництву школи допомоги у вихованні учнів створити Раду військово- патріотичного виховання в складі :

  голови Ради Чабаненко І.В., заступника директора з виховної роботи;

  заступника голови Ради Мельника С.В. вчителя ЗВ;

  членів Ради Галан Р.Г. вчителя МСП.;

   Зірніченко Івана учня 11 класу;

  Борщ Анастасії учеця 11 класу;

  Буряк Станіслав учень 10 класу

 Засідання Ради проводити не рідше ніж один раз на два місяці, а також у разі необхідності. За­ступнику директора, голові Ради Чабаненко І.В. розробити план роботи Ради на на­вчальний рік і подати його на затвердження.

13.  Створити:

оборонно-масові та військово-технічні гуртки:

  «Зірниця» (5—9-ті класи) — керівник — Мельник С.В.- вівторок-15.45 – 16.45;

14.День ЦО підготувати і провести в квітні 20___ року. План підготовки і проведення Дня ци­вільної оборони і об'єктового тренування подати на затвердження заступнику директора школи з навчально-виховної роботи — начальнику штаба ЦО Рудовій Л.В. до 10 березня 20___року.

13.  Наказ довести до відома учнів 10—11-х класів та вчителів школи.

14.  Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

 

 

Директор школи                          Пивоваров Ю.В.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Категорія: Мої статті | Додав: nikolay (16.02.2013)
Переглядів: 856 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Друзі сайту